ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ОРГАНІЗАЦІЇ СТИМУЛЮВАННЯ ПЕРСОНАЛУ НА ПІДПРИЄМСТВАХ УКРАЇНИ ТА ПОЛЬЩІ
Ключові слова:
персонал, стимулювання персоналу, стимули, мотивація, ефективністьАнотація
Розглянуто особливості стимулювання персоналу на підприємствах Польщі та України. Досліджено основні складові та умови формування ефективної системи стимулювання. Обґрунтовано об’єктивну необхідність запровадження закордонного досвіду стимулювання персоналу на підприємствах Україні, які в подальшому забезпечать ефективну діяльність підприємства загалом.Посилання
Shegda, A.V. (2014). Menedzhment [Management]. Kyiv: Znannia (in Russian).
Kolot, A.M. (2012). Stymuliuvannia personalu [Personnel motivation]. Kyiv: KNEU (in Ukrainian).
Kabushkin, N.I. (2010). Osnovy menedzhmenta [Fundamentals of management]. Moscow: Novoe znanie (in Russian).
Kulinich, I.O. (2012). Psykholohiia upravlinnia [Psychology of management]. Kyiv: Znannia (in Ukrainian).
Sheklton, R. (2011). Stymuliuvannia – minlyvyi pidkhid [Stimulation - changing approach]. Personal-Miks, no. 5, 149 p. (in Ukrainian).
Klemyn, T. (2014). Hnuchki systemy vynahorody personalu za kordonom [Flexible reward system personnel abroad]. Personal-Miks, no. 1, 175 p. (in Ukrainian).
Demko, I.I. (2013). Zarubizhnyi dosvid vdoskonalennia protsesiv formuvannia ta vykorystannia trudovoho potentsialu [Foreign experience improvement processes of formation and use of labor potential]. Visnyk Lvivskoho derzhavnoho ahrarnoho universytetu. Ekonomika APK – Bulletin of Lviv State Agrarian University. Economy AIC, no. 16, pp. 255–260 (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).