ДОКТРИНАЛЬНІ ЗАСАДИ ІННОВАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОКРЕМИХ СЕКТОРІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ
Ключові слова:
інноваційно-технологічна модернізація, доктринальні засади, інноваційна діяльність, кластери, зовнішньоекономічна діяльністьАнотація
У статті розглянуто доктринальні засади інноваційно-технологічної модернізації окремих секторів національної економіки України. Досліджено міжнародний досвід активізації процесів модернізації та інноваційно-технологічного розвитку окремих народногосподарських комплексів. Визначено пріоритетні секторальні кластери з найвищим рівнем впровадження інноваційних розробок. Запропоновано пріоритетні напрями підвищення рівні інноваційно-технологічної модернізації окремих секторів економіки України.Посилання
Аналітичні матеріали Національного інституту стратегічних досліджень [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.niss.gov.ua.
Доповідь «Соціально-економічний розвиток України до 2020 року» Національної академії наук України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.nas.gov.ua/UA/Pages/default.aspx.
Інформаційний бюлетень Державної служби статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.ukrstat.gov.ua.
Економічні прогнози Міністерства економічного розвитку і торгівлі України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.me.gov.ua.
Аналітичний звіт Світового банку в Україні [Електронний ресурс]. – Режим доступу :
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).