МЕТОДИЧНІ ПІДХОДИ ДО РОЗРОБКИ МОДЕЛІ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ
Ключові слова:
фінансові ресурси, МСБ, банк, фінансове забезпечення, гарантування кредитуАнотація
Запропоновано механізм економічного обґрунтування доцільності використання фінансових ресурсів банківських установ та держави, який передбачає визначення потреб у фінансуванні суб’єктів малого та середнього бізнесу (МСБ), здійснення пошуку шляхів фінансування МСБ, встановлення пріоритетних сегментів МСБ, на користь яких необхідно та економічно вигідно спрямовувати фінансове забезпечення, обґрунтування необхідності дослідження умов гарантування повернення кредитних коштів суб’єктами МСБ фактичним позичальникам, необхідність моніторингу ефективності фінансового забезпечення МСБ.Посилання
Антончиков С. «Карты» сегментов малого и среднего бизнеса РФ. Рейтинги перспективности кредитования сегментов МСБ [Электронный ресурс] / С. Антончиков. – Режим доступа :
http://www.banki.ru/news/research/?id=4508503.
Мацелюх Н. П. Розвиток форм і методів кредитування малого та середнього бізнесу / Н. П. Мацелюх, О. М. Унинець // Економічний часопис – ХХІ. – 2013. – № 9-10 (1). – С. 38–41.
Мироненко О. В. Разработка методических подходов к оценке развития малого бизнеса в регионе [Электронный ресурс] / О. В. Мироненко, А. А. Крюкова. – Режим доступа :
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:_PqA3PFbHDAJ:vestnik.
kstu.edu.ru/Images/ArticleFile/2010-2-15.pdf+&cd=2&hl=ru&ct=clnk&gl=ua&client=opera
Яковенко С. Н. Теоретические аспекты финансирования малого и среднего бизнеса коммерческими банками / С. Н. Яковенко, А. А. Лондарь // Научный журнал КубГАУ. – 2013. – № 91 (07). – С. 1–10
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).