РЕГІОНАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СУЧАСНОГО СТАНУ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ В УКРАЇНІ: АНАЛІТИЧНА ОЦІНКА
Ключові слова:
відходи, утилізація, побутові відходи, екологія, інтегральний показник, нормалізація, регіонАнотація
Стаття присвячена дослідженню ключових характеристик сучасного стану сфери формування та поводження з відходами в Україні та її регіонах. Встановлено, що екологічну ситуацію, пов’язану з відходами в Україні загалом можна охарактеризувати як катастрофічно загрозливу для навколишнього середовища, однак варто зазначити, що в процесі аналізу на регіональному рівні виявляються суттєві розбіжності за окремими параметрами. Проведено оцінку стану поводження з відходами в Україні в регіональному розрізі на основі інтегрального показника, що дозволило провести їх ранжування та групування.
Посилання
Дерій Ж. В. Роль домашніх господарств у циркулярній економіці. Проблеми і перспективи економіки та управління: науковий журнал. 2017. № 3. С. 39–45.
Довкілля України за 2017 рік: статистичний збірник / за ред. О. М. Прокопенко. Київ: Державна служба статистики України, 2018. 205 с.
Офіційний сайт Державної служби статистики України. URL: http://www.ukrstat.gov.ua.
Офіційний сайт Світового банку. URL: https://data.worldbank.org.
Офіційний сайт статистичної служби Європейського Союзу. URL: http://appsso.eurostat.ec.europa.eu.
Поленкова М. В. Роль екологічної освіти у сталому розвитку регіону. Сучасні технології менеджменту: Міжнародна науково-практична конференція (7 листопада 2018 р.) / відп. ред.
проф. Л. М. Черчик. Луцьк, 2018. С. 259–261.
Полигон «Украина». URL: http://vybor.ua/article/Zdorovje/poligon-ukraina.html.
Приймак В. І. Математичні методи економічного аналізу. Київ: Центр учбової літератури, 2009. 296 с.
Світ відходів і Україна в ньому. URL: http://ukranews.com/uk/article/2012/08/01/436.
Index mundi. URL: http://www.indexmundi.com.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).