ІННОВАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНА ДОМІНАНТА В РЕГІОНАЛЬНОМУ РОЗВИТКУ ПРОДУКТИВНИХ СИЛ
Ключові слова:
інновації, капітальні інвестиції, прямі інвестиції, регіональний розвиток, продуктивні сили, євроінтеграція, децентралізаціяАнотація
Стаття присвячена дослідженню інноваційно-інвестиційної діяльності України та її регіонів. Досліджено сучасний стан основних складових інноваційного індексу Європейського інноваційного табло. Проаналізовано основні показники інноваційної діяльності промислових підприємств; динаміка впроваджених нових технологічних процесів та інноваційних видів продукції. Також розглянуто обсяг фінансування інноваційної діяльності за джерелами та напрямами інноваційної діяльності. Розкрито сучасні тенденції динаміки капітальний інвестицій та прямих іноземних інвестицій. Проведено просторово-часове рейтингування регіонів України за інноваційно-інвестиційною складовою розвитку продуктивних сил.Посилання
Капітальні інвестиції в Україні за 2010 рік: статистичний бюлетень. Київ: Державний ко-мітет статистики України, 2010. 44 с.
Капітальні інвестиції в Україні за 2011 рік: статистичний бюлетень. Київ: Державний ко-мітет статистики України, 2011. 44 с.
Капітальні інвестиції в Україні за 2012 рік: статистичний бюлетень. Київ: Державний ко-мітет статистики України, 2012. 38 с.
Капітальні інвестиції в Україні за 2013 рік: статистичний бюлетень. Київ: Державний ко-мітет статистики України, 2013. 43 с.
Капітальні інвестиції в Україні за 2014 рік: статистичний бюлетень / відп. за вип. І. С. Петренко. Київ: Державний комітет статистики України, 2014. 43 с.
Капітальні інвестиції в Україні за 2015 рік: статистичний бюлетень / відп. за вип. І. С. Петренко. Київ: Державний комітет статистики України, 2015. 41 с.
Капітальні інвестиції в Україні за 2016 рік: статистичний бюлетень / відп. за вип. І. С. Петренко. Київ: Державний комітет статистики України, 2016. 42 с.
Карпінський Б. А., Васильків І. М., Шевців А. Б. Знаннєва економіка та сталий розвиток: моделювання та порівняння. Науковий вісник НЛТУ України. 2015. Вип. 25.4. С. 223–234.
Наукова та інноваційна діяльність в Україні: статистичний збірник / відп. за вип. І. В. Калачова. Київ: ДП «Інформаційно-видавничий центр Держстату України», 2011. 282 с.
Наукова та інноваційна діяльність в Україні: статистичний збірник / відп. за вип. І. В. Калачова. Київ: ДП «Інформаційно-видавничий центр Держстату України», 2012. 305 с.
Наукова та інноваційна діяльність в Україні: статистичний збірник / відп. за вип. І. В. Калачова. Київ: ДП «Інформаційно-видавничий центр Держстату України», 2013. 287 с.
Наукова та інноваційна діяльність в Україні: статистичний збірник / відп. за вип. О. О. Кармазіна. Київ: ДП «Інформаційно-видавничий центр Держстату України», 2014. 314 с.
Наукова та інноваційна діяльність в Україні: статистичний збірник / відп. за вип. О. О. Кармазіна. Київ: ДП «Інформаційно-видавничий центр Держстату України», 2015. 255 с.
Наукова та інноваційна діяльність в Україні: статистичний збірник / відп. за вип. О. О. Кармазіна. Київ: ДП «Інформаційно-видавничий центр Держстату України», 2016. 257 с.
Наукова та інноваційна діяльність в Україні: статистичний збірник / відп. за вип. О. О. Кармазіна. Київ: ДП «Інформаційно-видавничий центр Держстату України», 2017. 141 с.
Офіційний сайт Державного агентства з питань електронного урядування України. URL: www.dknii.gov.ua.
European Innovation Scoreboard 2017. URL: http://ec.europa.eu/DocsRoom/documents/24829.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).