ПОДІЙНИЙ ТУРИЗМ – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ МІСТА ЧЕРНІГОВА
Ключові слова:
туризм, подійний туризм, туристичний потенціал, туристичний ресурс, туристична індустріяАнотація
Визначено сутність поняття «подійний туризм», під яким розуміється вид туризму, орієнтований на відвідування місцевості у певний час і пов’язаний з певною подією. Досліджено процес виникнення подійного туризму. Розглянуто класифікацію видів подійного туризму за тематикою та масштабом події, серед яких: громадські, мистецькі, спортивні, культурно-історичні, економічні, політичні та релігійні. Наведено приклади яскравих туристичних подій міста.
Посилання
Александрова А. Ю. Экономика и территориальная организация международного туризма / А. Ю. Александрова. – М., 1996. – 105 с.
Александрова А. Ю. Международный туризм / А. Ю. Александрова. – М., 2001. – 464 с.
Волков Ю. Ф. Введение в гостиничный и туристический бизнес / Ю. Ф. Волков. – Ростов н/Д : Фенікс, 2003. – 352 с.
Экономика и организация туризма: международный туризм / под ред. И. А. Рябовой, Ю. В. Забаева, Е. Л. Драчовой. – М. : КНОРУС, 2005. – 300 с.
Парфіненко А. Ю.Туристичне країнознавство / А. Ю. Парфіненко. – Х., 2009. – 288 с.
Сенин В. С. Организация международного туризма : учебник / В. С. Сенин. – М. : Финансы и статистика, 2003. – 400 с.
Соколова М. В. История туризма / М. В. Соколова. – М., 2004. – 352 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).