ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФІНАНСІВ ПІДПРИЄМСТВА
Ключові слова:
інформаційна система, інформаційні технології, фінансово-господарські операції, фінансові результати, фінансове плануванняАнотація
Досліджено роль, значення та особливості інформаційного забезпечення фінансів підприємства, подано пропозиції щодо конкретизації цієї діяльності при застосуванні нових інформаційних технологій.
Посилання
Алексєєв А. А. Фінансово-економічні експертні системи : навч. посіб. / А. А. Алексєєв. – К. : Скарби, 2004. – 208 с.
Асеев Г. Г. Электронный документооборот / Г. Г. Асеев. – К. : Кондор, 2007. – 498 с.
Грайворонський М. В. Безпека інформаційно-комунікаційних систем / М. В. Грайворонський. – К. : ВНV, 2009. – 607 c.
Емельянов С. Л. Информатика и информационные технологии / С. Л. Емельянов. – Х. : Бурун Книга, 2007. – 357 с.
Інформатика. Комп’ютерна техніка. Комп’ютерні технології. – К. : Каравела, 2007. – 639 с.
Інформаційні системи і технології в економіці : посібник / за ред. В. С. Пономаренка. – К. : Академія, 2002. – 544 с.
Олексюк О. С. Методи і системи прийняття фінансових рішень : підручник / О. С. Олексюк. – Тернопіль : ДП ТВПК «Збруч», 2001. – 353 с.
Рогач І. Ф. Інформаційні системи у фінансово-кредитних установах : навч. посіб. / І. Ф. Рогач, М. А. Сендзюк, В. А. Антонюк. – К. : КНЕУ, 2001. – 240 с.
Хоменко Л. Г. Електронна інформаційна цивілізація: досвід розбудови в Україні / Л. Г. Хоменко. – К. : БІЗОН, 2004. – 201 с.
Kalloniatis Christos. Modern Information Systems. – N.Y. : In Tech, 2012. – 166 p.
Dener, Cem; Watkins, Joanna; William. Financials Management Information Systems. – Washington : World Bank, cop. 2011. – 153 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).