КАНАЛИ ОБЛІКОВИХ КОМУНІКАЦІЙ ТА КОМП’ЮТЕРНОКОМУНІКАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Ключові слова:
облік, комунікації, комунікаційні канали, інформаційні технології, управління.Анотація
Бухгалтерський облік відноситься до систем, складові яких поєднанні інформаційними комунікаціями. Досліджено облікові комунікації на внутрішньосистемному, міжсистемному та зовнішньому рівні через виділення комунікаційних каналів передачі облікової інформації. З’ясовано механізм інтеграції управлінського та фінансового обліку, податкових та статистичних розрахунків на основі спільних внутрішньосистемних комунікаційних каналів. Виділено зовнішні комунікаційні канали через класифікацію користувачів облікової інформації. Досліджено комунікаційні зв’язки на етапі прийняття ефективних управлінських рішень. Розглянуто процес налагодження каналів «зворотного зв’язку» для ефективного управління діяльністю підприємства.
Посилання
Ермакова Н. А. Контрольно-информационные системы управленческого учета / Н. А. Ермакова. – М. : Экономистъ, 2005. – 296 с.
Крючков В. Г. Теоретико-методологическое исследование современных моделей информационной учетно-налоговой системы и концепция коммуникационного взаимодействия ее элементов / В. Г. Крючков. – М. : Финпресс, 2009. – 112 с.
Лаговська О. А. Морфологічний підхід до формалізації комунікаційних зв’язків системи бухгалтерського обліку / О. А. Лаговська // Проблеми теорії та методології бухгалтерського обліку, контролю і аналізу. – 2011. – № 3(21), ч. 2. – С. 169–178.
Пушкар М. С. Створення інтелектуальної системи обліку : монографія / М. С. Пушкар. – Тернопіль : Карт-бланш, 2007. – 152 с.
Феденя А. К. Менеджмент : учеб.-метод. компл. / А. К. Феденя. – Минск, 2006. – 180 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).