ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКОЛОГІЧНОГО ТУРИЗМУ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
DOI:
https://doi.org/10.25140/2411-5215-2021-1(25)-63-70Ключові слова:
екологічний туризм; Мезинський національний природний парк; екотежка; інтернет-маркетинг; Instagram; TikTokАнотація
У статті досліджено дефініцію поняття «екологічний туризм» та визначено місце Чернігівської області за кількістю пам’яток садово-паркового мистецтва. Доведено унікальність Мезинського національного природного парку за різноманітністю флори та фауни. Розроблено перелік правил поведінки на території парку для зменшення антропогенного навантаження на природу. Висвітлено характеристики екостежки на території «Рихлівської дачі». Проаналізовано сучасний стан інтернет-маркетингу природних парків та виявлено необхідність створення додаткових інструментів просування Мезинського національного природного парку. Доведено перспективність соціальних мереж Instagram та TikTok та запропоновано змістовний контент.
Посилання
Бутко М. П., Самко О. О. Особливості формування та функціонування регіонального ринку туристичних послуг. Продуктивні сили і регіональна економіка. 2008. Ч. 2. С. 53-64.
Гетьман В. І. Основні завдання і проблеми розвитку екотуризму в національних природних парках і біосферних заповідниках України. Гори і люди (у контексті сталого розвитку) : матерiали Міжнар. конф. присвяченої Міжнар. року гір (м. Рахів, 14–18 жовтня 2002 р.). Рахів, 2002. Т. 1. С. 304–313.
Ічнянський національний природний парк : офіціцний сайт. URL: http://ichn-park.in.ua.
Мезинський національний природний парк : офіційний сайт. URL: http://mezinpark.com.ua.
Парк природи «Беремицьке». URL: https://beremytske.com.ua.
Проект організації території, охорони, відтворення та рекреаційного використання природних комплексів та об’єктів Мезинського НПП. Харків, 2010. Т. 1. Пояснювальна записка, книга І. 254 с.
Соціальна мережа «Інстаграм». URL: https://www.instagram.com.
Соціальна мережа «Тікток». URL: https://www.tiktok.com.
Туристична галузь Чернігівщини / Чернігівська обласна державна адміністрація. URL: https://cg.gov.ua/index.php?id=1756&tp=1.
Шабардіна Ю. В. Організаційно-економічний механізм розвитку рекреаційного потенціалу регіону. Вісник Чернігівського державного технологічного університету. 2014. № 2(74). С. 126-133.
A word without nature. URL: https://www.worldwildlife.org.
Gain Valuable Insights on the Greater App Economy. URL: https://sensortower.com.
Industry Standard Analytical Platform for transparent & fraud-free influencer marketing. URL: https://hypeauditor.com.
Introducing Financial Services from Insider Intelligence. URL: https://www.insiderintelligence.com.
IUCN, International Union for Conservation of Nature. URL: https://www.iucn.org.
The International Ecotourism Society. URL: https://ecotourism.org.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).