Сучасні тенденції реалізації державної фінансової політики активізації інвестиційної діяльності
DOI:
https://doi.org/10.25140/2411-5215-2023-1(33)-198-212Ключові слова:
політика; державна фінансова політика; капітальні інвестиції; інвестиційна діяльність; активізація інвестиційної діяльностіАнотація
Стаття присвячена дослідженню сучасних тенденції державної фінансової політики активізації інвестиційної діяльності. Проведено аналіз капітальних інвестицій як одного з основних цільових показників державної фінансової політики активізації інвестиційної діяльності. Запропоновано схему впливу інструментарію державної фінансової політики активізації інвестиційної діяльності на основні джерела фінансування капітальних інвестицій. У статті розглянуто податкові пільги як інструментарій державної фінансової політики активізації інвестиційної діяльності, що передбачає вплив на фінансовий результат діяльності підприємств.
Крім того, здійснено аналіз ефективності застосування такого інструментарію як державні інвестиції та інвестиційні кредити.
Посилання
Офіційний сайт Державної служби статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.ukrstat.gov.ua.
Звітність Державної казначейської служби України [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://www.treasury.gov.ua/ua/file-storage/vikonannya-derzhavnogo-byudzhetu.
Офіційний сайт Державної податкової служби України [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://tax.gov.ua.
Офіційний сайт Національного банку України [Електронний ресурс]. – Режим
доступу: http://bank.gov.ua.
Фінансова політика інвестиційно-інноваційного розвитку України : монографія / за ред. В. Г. Дем’янишина. – Тернопіль : ТНЕУ, 2014. – 464 с.
Зимовець В. В. Державна фінансова політика економічного розвитку / НАН України; Ін-т екон. та прогнозув. – К., 2010. – 356 с.
Майорова Т. В. Інвестиційний процес і фінансово-кредитні важелі його активізації в Україні : монографія. К. : КНЕУ, 2013. - 332 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).