Аналіз та прогноз розвитку автомобільного парку України: відокремлення реальності від реєстрації та системний погляд на майбутнє
DOI:
https://doi.org/10.25140/2411-5215-2023-4(36)-165-173Ключові слова:
автомобільний парк; легковий транспорт; класифікація автомобільного парку, релевантний автомобільний парк, нерелевантний автомобільний паркАнотація
У статті представлено результати систематизації та аналізу даних, які стосуються загального автомобільного парку України вагою до 3,5 тонн, що охоплює весь спектр легкового транспорту: пасажирського, комерційного та мікроавтобусів незалежно від виду пального та інших технічних характеристик. Проаналізовано дані щодо розподілу автомобільного парку за роками випуску, регіонами України, а також виявлено приріст за останні три роки, включаючи інформацію про поточний рік. Проведено аналіз актуального стану парку автомобілів та ідентифіковано транспортні засоби, які вже не експлуатуються, але ще не були вилучені з реєстрації.
Посилання
Ofitsiinyi sait Derzhavnoi sluzhby statystyky Ukrainy [Official website of the State Statistics Service of Ukraine]. (n.d.). https://www.ukrstat.gov.ua.
Ofitsiinyi sait Informatsiino-analitychnoi hrupy «Avto consulting» [Official website of the Information and Analytical Group «Avto consulting»]. (n.d.). https://autoconsulting.ua.
Indeks Opendatabota [Index of Opendatabot]. (n.d.). https://opendatabot.ua.
Ofitsiinyi sait Mizhnarodnoi orhanizatsii vyrobnykiv avtomobiliv [Official website of the International Organization of Automobile Manufacturers]. (n.d.). https://www.oica.net.
Ofitsiinyi sait Asotsiatsii avtovyrobnykiv Ukrainy “Ukravtoprom” [Official website of the Association of Automobile Manufacturers of Ukraine «Ukravtoprom»]. (n.d.). https://ukrautoprom.com.ua.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).