БЕЗРОБІТТЯ: СТАН, ТЕНДЕНЦІЇ, ЗАГРОЗИ ТА ШЛЯХИ ЙОГО ПОДОЛАННЯ В УКРАЇНІ
Ключові слова:
безробіття, зайнятість, економіка, виробництво, державний бюджет, ризикиАнотація
На основі проведеного аналізу причин і наслідків безробіття в Україні та можливих сценаріїв розвитку цього явища внесено пропозиції щодо подолання кризових явищ у сфері зайнятості та покращення ситуації на ринку праці. Зокрема, необхідно максимально усунути корупцію зі сфери державного управління, вжити невідкладних заходів з детінізації економіки, максимально утримуватися від ескалації подій на Сході країни, проводити збалансовану інвестиційну та податкову політику, підвищувати якість підготовки фахівців за допомогою їх навчання, перепідготовки, перекваліфікації тощо.Посилання
Волкова О. В. Ринок праці : [навч. посіб.] / О. В. Волкова. – К. : Центр навчальної літератури, 2007. – 624 с.
Лихачева Г. О. Безробіття в Україні та перспективи її вирішення [Електронний ресурс] / Г. О. Лихачева, І. В. Ковальова. – Режим доступу : http://www.rusnauka.com/32_PVMN_2011/Economics/15_98023.doc.htm.
Лопатіна К. А. Стан та напрями ліквідації проблеми безробіття в Україні / К. А. Лопатіна // Управління розвитком. – 2011. – № 16 (113). – С. 85–86.
Офіційний веб-портал Державної служби зайнятості України [Електронний ресурс]. –Режим доступу : http://www.dcz.gov.ua.
Офіційний веб-портал Державної служби статистики України [Електронний ресурс]. –Режим доступу : http://www.ukrstat.gov.ua.
Офіційний веб-портал Національного банку України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.bank.gov.ua.
Семенова К. Д. Аналіз впливу економічної кризи на рівень безробіття в Україні / К. Д. Семенова // Вісник соціально-економічних досліджень. – 2012. – № 1 (44). – С. 106–111.
Ярова Л. Г. Аналіз рівня безробіття в Україні та напрямки його подолання / Л. Г. Ярова //
Глобальні та національні проблеми економіки. − 2015. − Вип. 4. − С. 752–755.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).