ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ РЕГУЛЮВАННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ РОСЛИННИЦТВА
Ключові слова:
рослинництво, інноваційний розвиток, організаційно-економічне забезпечення, інноваційні процеси, конкурентоспроможність, економічний розвиток, ринкове середовищеАнотація
Розглянуто основні теоретико-методологічні засади регулювання інноваційного розвитку рослинництва. Досліджено чотири типи інновацій, які сприяють ефективному виробництву продукції рослинництва. Проведено узагальнення факторів інноваційного розвитку, що дозволили виявити пріоритетні напрямки вдосконалення системи державного стимулювання та підтримки інноваційного розвитку рослинництва.Посилання
Зубець М. Розвиток інноваційних процесів в агропромисловому виробництві : [монографія] / М. Зубець. – К. : Аграрна наука, 2009. – 192 с.
Інноваційна діяльність в аграрній сфері та інституціональний аспект : монографія /[П. Т. Саблук, О. Г. Шпикуляк, Л. І. Курило та ін.]. – К. : ННЦ АЕ, 2010. – 706 с.
Пріоритети інноваційного розвитку АПК України : наукова доповідь / А. Е. Юзефович, Д. Ф. Крисанов ; ред. В. М. Трегобчук. – К. : Об’єднаний інститут економіки НАН України, 2005. – 56 с.
Соціально-економічний стан України: наслідки для народу та держави: національна доповідь / за заг. ред. В. М. Гейця [та ін.]. – К. : НВЦ НБУВ, 2009. – 687 с.
Стеченко Д. М. Інноваційні форми регіонального розвитку : навч. посіб. /Д. М. Стеченко. – К. : Вища шк., 2002. – 254 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).