РИЗИКИ ВЕНЧУРНОГО ІНВЕСТУВАННЯ ЯК НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА РОЗВИТКУ РИНКУ
Ключові слова:
ризик, венчурний капітал, інвестиції, інновації, венчурний ринокАнотація
Досліджено сутність, природу та види ризиків венчурного інвестування. Розкрито їх значення та роль у розвитку венчурної індустрії як однієї з її складових. Вивчено вплив ризиків на становлення венчурного бізнесу в Україні. Надано пропозиції щодо розвитку венчурного інвестування в державі.Посилання
Муляр Т. В. Функції венчурного капіталу в контексті фінансової безпеки країни / Т. В. Муляр // Економічні науки. Cерія: облік і фінанси. – 2012. – Вип. 9(2). – С. 452–458.
Global venture capital insights and trends – Ernst & Young [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.ey.com/Publication/vwLUAssets/Global_venture_capital_insights and_trends_2014/$FILE/EY_Global_VC_insights_and_trends_report_2014.pdf.
National Venture Capital Association [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://nvca.org/.
Шотік Т. М. Венчурне підприємництво як складова інноваційної інфраструктури / Т. М. Шотік // Вісник Національного університету «Львів. політехніка». – 2008. – № 633. –С. 805–813.
Лапко О. О. Венчурний капітал як джерело фінансування інноваційного розвитку економіки / О. О. Лапко // Економіка і прогнозування. – 2007. – № 3. – С. 25–42.
Панягина А. Е. Подходы к пониманию и классификации рисков / А. Е. Панягина // Современная экономика: проблемы, тенденции, перспективы. – 2012. – № 6. – С. 7–9.
Жовтанецький Н. О. Класифікація ризиків венчурного інвестування /Н. О. Жовтанецький // Економічний вісник Національного гірничого університету. – 2008. –№ 1–2. – С. 87–92.
Винников А. Г. Классификация рисков и методы управления рисками венчурных фондов [Электронный ресурс] / А. Г. Винников. – Режим доступа : http://morvesti.ru/archive/tdr/element.php?IBLOCK_ID=66&SECTION_ID=1388&ELEMENT_ID=2924.
Українська асоціація інвестиційного бізнесу [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.uaib.com.ua/.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).