РОЛЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ЕФЕКТИВНОСТІ КОНЦЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Ключові слова:
економічна діагностика, концесії, концесійна діяльність, методи економічної діагностики, фінансове забезпеченняАнотація
Обґрунтовано необхідність проведення економічної діагностики концесійних об’єктів та вдосконалення методичних підходів до її здійснення. З метою вдосконалення методики організації її проведення запропоновано алгоритм комплексної економічної діагностики концесійного об’єкта. Визначено роль економічної діагностики в пошуку шляхів покращення фінансово-майнового стану концесійних суб’єктів господарювання. Систематизовано напрями вдосконалення організації концесійної діяльності з урахуванням особливостей процесу економічної діагностики.Посилання
Контроллинг как инструмент управления предприятием / под ред. Н. Г. Данилочкиной. – М. : ЮНИТИ, 1999. – 278 с.
Шеремет А. Д. Методика финансового анализа / А. Д. Шеремет, Р. С. Сайфулин. – М. : ИНФРА-М, 1996. – 176 с.
Конина О. В. Финансовая диагностика : учеб. пособие / О. В. Конина. – Волгоград : Деловой мир, 1998. – 265 с.
Фаріон І. Д. Діагностика і економічний аналіз у сфері послуг : курс лекцій / І. Д. Фаріон, Л. І. Савчук, C. M. Жукевич ; за ред. І. Д. Фаріона. – Тернопіль : Екон. думка, 2005. – 260 с.
Раппопорт В. Ш. Диагностика управления: практический опыт и рекомендации / В. Ш. Раппопорт. – М. : Экономика, 1988. – 127 с.
Короткова Е. Концепция менеджмента / Е. Короткова. – М. : Дека, 1997. – 304 с.
Давидова Г. В. Методика количественной оценки риска банкротства предприятий / Г. В. Давидова, А. Ю. Беликов // Управление риском. – 1999. – № 3. – С. 13–20.
Гетьман О. О. Економіка підприємства : навч. посіб. / О. О. Гетьман, В. М. Шаповал. – 2-ге видання. – К. : Центр навчальної літератури, 2010. – 488 с.
Загорна Т. О. Економічна діагностика : навчальний посібник / Т. О. Загорна. – К. : Центр навчальної літератури, 2007. – 400 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).