ОБҐРУНТУВАННЯ ГРАНИЧНОГО ЗНАЧЕННЯ КОЕФІЦІЄНТА ПОДАТКОВОГО НАВАНТАЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ВАНТАЖНОГО АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ
Ключові слова:
система оподаткування, підприємство, економічна діяльність, податкове навантаження, рентабельністьАнотація
Стаття присвячена визначенню параметричної моделі граничного значення коефіцієнта податкового навантаження, яке розмежовує діяльність підприємства на зони виживання та розвитку. Встановлено зв’язок між економічною рентабельністю активів та коефіцієнтом податкового навантаження підприємств. Здійснено аналіз граничного коефіцієнта податкового навантаження розвитку на середніх підприємствах вантажного автомобільного транспорту.Посилання
Новіков М. А. Порівняльний аналіз методик визначення податкового навантаження та шляхи їх удосконалення / М. А. Новіков // Сталий розвиток економіки. – 2011. – № 7. – С. 284–288.
Горб В. А. Управління податковими платежами підприємства : дис. ... канд. екон. наук /В. А. Горб. – Дніпропетровськ, 2005. – 194 с.
Вплив ПДВ на фінансово-господарську діяльність підприємств [Електронний ресурс]. –Режим доступу :
Райзберг Б. А. Современный экономический словарь / Б. А. Райзберг, Л. Ш. Лозовский, Е. Б. Стародубцева. – М. : Инфра, 1998. – 479 с.
Коваленко Л. О. Фінансовий менеджмент : навч. посіб. / Л. О. Коваленко, Л. М. Ремньова. – 3-тє вид., виправл. і доповн. – К. : Знання, 2009. – 305 с.
Малахова Ю. А. Методичні засади визначення податкового навантаження на підприємствах автомобільного транспорту / Ю. А. Малахова // Економіка. Фінанси. Право. – 2014. –№ 11. – С. 17–20.
Дані компанії Простобанк Консалтинг [Електронний ресурс]. – Режим доступу :http://www.prostobiz.ua.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський національний технологічний університет,2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).