ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЯК СУЧАСНА СКЛАДОВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ
Ключові слова:
державне регулювання, економіка, інновації, виробництво, структурна перебудова, фінанси, регіонАнотація
Досліджено теоретичні і практичні основи державного регулювання економічних процесів на сучасному етапі Україні, що важливо в умовах нашої нестабільної кризової економіки. Особливу увагу звернено на структурну перебудову на інноваційних засадах, фінансову політику, промислове та сільськогосподарське виробництво, подолання явищ тінізації і монополізму. Обґрунтовано необхідність державного впливу на економічні процеси з метою посилення конкурентоспроможного реального сектору виробництва і покращення рівня життя населення.Посилання
Петрушевська В. В. Складові фінансової політики в системі державного регулювання економіки України / В. В. Петрушевська // Держава та регіони. Серія: Державне управління. –2012. – № 2. – С. 100–104.
Ясько Ю. І. Конкурентна політика як форма державного регулювання економіки / Ю. І. Ясько // Формування ринкових відносин в Україні. – 2013. – № 3. – С. 38–42.
Савченко В. Ф. Національна економіка : навч. посіб. / В. Ф. Савченко. – 2-ге вид. – Чернігів : Видавництво ЧДІЕУ, 2014. – 134 с.
Черненко О. Л. Державне регулювання структурних змін в економіці / О. Л. Черненко // Формування ринкових відносин в Україні. – 2013. – № 2. – С. 42–47.
Ортіна Г. В. Роль державного регулювання у структурному розвитку реального сектора економіки України в умовах глобалізації / Г. В. Ортіна // Інвестиції: практика та досвід. – 2013. – № 17. – С. 45–48.
Скірка Н. Я. Структурні зміни в економіці України та стратегічні напрями державного регулювання / Н. Я. Скірка // Держава та регіони. Серія: Економіка та підприємництво. – 2013.– № 4. – С. 34–37.
Башук Г. О. Державна інноватика щодо регулювання економічного комплексу України /Г. О. Башук // Інвестиції: практика та досвід. – 2013. – № 2. – С. 41–44.
Борисенко О. П. Комплексний підхід до систематизації методів державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності / О. П. Борисенко // Економіка та держава. – 2012. – № 12.– С. 115–117.
Анпілогова Ж. Д. Державне регулювання розвитку промислового виробництва в перехідній економіці України / Ж. Д. Анпілогова // Економіка та держава. – 2012. – № 2. – С. 83–85.
Хлівна І. В. Економіко-математичні засади оптимізації сільського господарства як фактору підвищення зайнятості на селі / І. В. Хлівна // Економіка та держава. – 2012. – № 7. –С. 36–37.
Поворозник Р. В. Теоретичні засади державного регулювання стійкого розвитку регіональної економічної системи / Р. В. Поворозник // Інвестиції: практика та досвід. – 2012. –№ 23. – С. 133–136.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).