ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ЦІНОУТВОРЕННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
Ключові слова:
житлово-комунальне господарство, ціноутворення, житлово-комунальні послуги, цінова політика, тариф, доступність комунальних послугАнотація
Проаналізовано сучасний стан процесу ціноутворення на послуги підприємств житлово-комунального господарства. Запропоновано концептуальні засади обґрунтування вартості послуг суб’єктів господарювання житлово-комунального господарства міста Чернігова. Визначено ключові фактори, які здійснюють вирішальний вплив на обґрунтованість тарифів на послуги суб’єктів господарювання житлово-комунального господарства. Запропоновано заходи щодо вдосконалення політики ціноутворення житлово-комунального господарства України.Посилання
Длугопольський О. В. Теорія економіки державного сектора : навч. посіб. / О. В. Длугопольський. – К. : Професіонал, 2007. – 592 с.
Забаштанська Т. В. Теоретичні аспекти політики ціноутворення комунального господарства України / Т. В. Забаштанська // Вісник Чернігівського державного технологічного університету. – 2013. – № 2 (66). – С.182–186.
Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг [Електронний ресурс] : Постанова НКРЕКП від 31.03.2015 № 1171. – Режим доступу : http://www.nerc.gov.ua/?id=15470.
Про затвердження Методики формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на принципах стимулюючого регулювання [Електронний ресурс] : Постанова Національної комісії, що здійснює регулювання в сфері послуг від 02.11.2012 № 356. – Режим доступу : http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1915-12.
Savas E. S. Privatization in State and Local Government [Електронний ресурс] // ILO Working Paper. – Geneva, 2001. – Режим доступу : http://www.cesmadrid.es/documentos/sem200601_md02_in.pdf.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).