ВПРОВАДЖЕННЯ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ В ДЕРЖАВНОМУ УПРАВЛІННІ
Ключові слова:
інформаційні ресурси, інформаційна система, інформаційні технології, електронний документ, система електронного документообігуАнотація
Проведено аналіз проблем формування та розвитку інформаційного забезпечення органів державної влади. Досліджено інформаційні процеси та види інформаційного ресурсу в державному управлінні. Розглянуто основні підходи та шляхи формування інформаційного ресурсу. Запропоновано шляхи впровадження та вдосконалення електронного документообігу в державному управлінні.Посилання
Business Dictionary [Electronic resource]. – Access mode :http://www.businessdictionary.com/definition/electronic-document.html#ixzz3YXZsPamn.
Hardcastle E. Business Information Systems [Electronic resource]. – Access mode :bookboon.com.
Myshchyshyn V. and Zhezhnych P. Analysis of the construction of e-government in Ukraine /V. Myshchyshyn and P. Zhezhnych // Visnyk of Information Systems and Networks. – 2011. –Vol. 699. – P. 116–127.
Oz E. and Jones A. Management Information Systems / E. Oz and A. Jones. – CengageLearning. 2008.
SearchSQLServer [Electronic resource]. – Access mode :http://searchsqlserver.techtarget.com/definition/EDM.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).