МЕТОДИЧНІ ПІДХОДИ ДО ЕКОНОМІЧНОГО ОЦІНЮВАННЯ ТРУДОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ
Ключові слова:
трудовий потенціал, оцінка трудового потенціалу, методи, методика, система показникіАнотація
Стаття присвячена обґрунтуванню методів економічного оцінювання трудового потенціалу з використанням наявних підходів та пошуку оновлених методичних прийомів. Розглянуто та проаналізовано групу показників, які доцільно використовувати під час проведення оцінювання трудового потенціалу.Посилання
Бондаренко В. М. Ресурсний потенціал регіону: методологія формування та перспективи використання /
В. М. Бондаренко. – Вінниця: Меркьюрі-Поділля, 2012. – 400 с.
Бутко М. П. Методичні підходи до дослідження функціонування регіональних ринків праці / М. П. Бутко,
Б. М. Ворвинець // Регіональна економіка. – 2014. – №4 (74). – С. 95–107.
Дієсперов В. С. Фактори продуктивності праці /
В. С. Дієсперов, Л. Ф. Кондратенко // Економіка АПК. – 2011. – №12. – С. 46–53.
Людський розвиток регіонів України: аналіз та прогноз: монографія / за ред. Е. М. Лібанової. – К., 2007. – 367 с.
Матвієнко П. Узагальнююча оцінка розвитку регіонів /
П. Матвієнко // Економіка Укра-їни. – 2012. – №5. – С. 26–35.
Махсма М. Б. Економіка праці та соціально-трудові відносини : навч. посіб. / М. Б. Махсма. – К. : Видавництво Європейського ун-ту, 2009. – 188 с.
Оникиенко В. В. Вопросы методологии и методы исследований трудовых ресурсов / В. В. Оникиенко. – К. : Наукова думка, 1978. – 183 с.
Пирожков С. І. Демографічний і трудовий потенціал /
С. І. Пирожков. – К. : КНТЕУ, 2008. – 934 с.
Сьомченко В. В. Методичні основи оцінки ефективності використання трудових ресурсів на підприємствах харчової промисловості / В. В. Сьомченко, А. В. Череп // Вісник Житомирського державного технологічного університету. – 2013. – №4. – С. 76–84.
Шаульська Л. В. Стратегія розвитку трудового потенціалу України/ Л. В. Шаульська. – Донецьк: Ін-т економіки промисловості НАН України, 2005. – 502 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).