СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ ЛАНЦЮГА ПОСТАЧАНЬ
Ключові слова:
теорія графів, LCA-аналіз, оптимальна структура, ланцюг постачань, стратегічне планування, товарні потокиАнотація
Досліджено та побудовано економіко - математичну модель формування оптимальної структури ланцюга постачань з урахуванням його впливу на складові сталого розвитку, також розроблено алгоритм який дозволяє усунути проблему даних і може бути застосований на рівні підприємств і організацій будь - якого типу : малі, середні, великі. З урахуванням цього ця модель апробована на статистичній інформації підприємства. Облторгсервіс у розрізі як кожної складової сталого розвитку так і з урахуванням усіх складових. Крім того використано теорію графів для виявлення доцільності розміщення певного елементу ланцюга постачань виходячи із максимізації товарних потоків чи будь - якого іншого параметра.Посилання
Osyzka A. «Multicriteria optimization for engineering design». Design Optimization (Academic Press): 193-227.
Шварц Д. Т. Интерактивные методы решения задачи многокритериальной оптимизации. Обзор / Д. Т. Шварц // Наука и образование. – 2013. – Апрель (№ 4). – С. 245–264.
Commission, E, 2011. International Reference Life Cycle Data System (ILCD) Handbook. In: Recommendations for Life Cycle Impact Assessment in the EuropeanContext. Joint Research Centre e Institute for Environment and Sustainability.
Pareto, V., Page, A.N., 1971. Translation of Manuale di economia politica (“Manual of political economy”). AM Kelley.
Вміст вихлопних газів автомобілів [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://autonotes.info/vyhlopnye-gazy.
5 причин, по которым переработка отходов вредит экологии [Электронный ресурс]. – Режим доступа : http://ecoleaks.info/pererabotka-othodov-vredit-ekologii-5-prichin.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).