МЕТОДИ ФІНАНСОВОГО АНАЛІЗУ КОНСОЛІДОВАНОЇ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ
Ключові слова:
консолідована фінансова звітність, аналіз, коефіцієнти, інформаціяАнотація
Проведено дослідження щодо методів фінансового аналізу консолідованої фінансової звітності. Досліджено методи фінансового аналізу консолідованої фінансової звітності та обґрунтовано застосування моделей оцінювання вартості групи підприємств з метою прийняття рішень.Посилання
Головко І. В. Методи статистичного аналізу консолідованої фінансової звітності / І. В. Головко // Вісник Київ. нац. ун-ту ім. Тараса Шевченка. Економіка. – 2005. – Вип. 75–76. – С. 55–58.
Колласс Б. Управление финансовой деятельностью предприятия. Проблемы. Концепции и методы: учебное пособие / Б. Коллас ; под ред. Я. В. Соколова; пер. с франц. – М. : Финансы, ЮНИТИ, 1997. – 576 с.
Мельник Г. Консолідація фінансової звітності – як це робиться / Г. Мельник // Дебет-кредит. – 2002. – №14. – С. 35–39.
Рещенко С. А. Консолидированная группа предприятий строительного комплекса как специфический объект бухгалтерского учета / С. А. Рещенко // Вестник профессионального бухгалтера. – 2002. – №12. – С. 180.
Салюк І. Історія процесів об’єднань підприємств України та провідних країн світу / І. Салюк // Наукові записки Тернопіл. нац. пед. ун-ту ім. В. Гнатюка. – 2005. – Вип. 14. – С. 211–214.
Уманців Г. В. Холдингові компанії та промислово-фінансові групи у сучасній економіці / Г. В. Уманців. – К. : ВІРА-Р, 2002. – 429 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).