СУЧАСНІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ
Ключові слова:
організація праці, нормування праці, мотивація праці, елементи організації праці, будівельна галузьАнотація
Досліджено концептуальні підходи до визначення поняття «організація праці», розглянуто основні елементи та завдання організації праці на підприємстві, визначено зовнішні та внутрішні фактори впливу на організацію праці на підприємстві, побудовано поетапний процес організації праці на підприємствах будівельної галузі. На підставі аналізу сучасного стану та виявлених тенденції розвитку будівельної галузі України сформовано пріоритетні напрями покращення організації праці працівників будівельних підприємств України.Посилання
Арон Е. И. Методы исследования и проектирования организации труда на предприятии / Е. И. Арон. – М. : Экономика, 2001. – 112 с.
Білоконенко В. І. Організація праці : конспект лекцій /
В. І. Білоконенко. – Х. : Вид-во ХНЕУ, 2004. – 136 с.
Васильков В. Г. Організація виробництва : навч. посіб. /
В. Г. Васильков. – К. : КНЕУ, 2003. – 524 с.
Виноградський М. Д. Організація праці менеджера : навч. посіб. /
М. Д. Виноградський, О. М. Шканова. – К. : Кондор, 2002. – 518 с
Завіновська Г. Т. Економіка праці : навч. посіб. / Г. Т. Завіновська. – К. : КНЕУ, 2003. – 300 с.
Золотарева Т. Н. Организация труда менеджера: Теория, методика, практика : монография / Т. Н. Золотарева, Г. И. Бритченко. – Донецк : ДГУЭТ, 2003. – 100 с.
Офіційний сайт Державної служби статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : www.ukrstat.gov.ua.
Пашуто В. С. Организация и нормирование труда на предприятии /
В. С. Пашуто. – Минск : Новое знание, 2001. – 202 с.
Прасол В. М. Економіка праці та соціально-трудові відносини : навч. посіб. / В. М. Прасол. – Х. : ХНАМГ, 2007. – 264 с.
Чигринов О. В. Организация производства : учебно-метод. пособие / О. В. Чигринов, В. И. Белоконенко. – Х. : ХИБМ, 2001. – 278 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).