УДОСКОНАЛЕННЯ ІНТЕГРАЦІЙНО-ІНВЕСТИЦІЙНИХ МЕХАНІЗМІВ НАДАННЯ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПОСЛУГ
Ключові слова:
інвестиції, інтеграційно-інвестиційні механізми, автотранспортні послугиАнотація
Розглянуто інтеграційно-інвестиційні механізми та їх застосування в умовах розвитку децентралізаційних процесів. Дослідження здійснене у практичному наближенні до їх застосування під час надання автотранспортних послуг, оскільки автотранспортна сфера на сучасному етапі потребує залучення масштабних інвестицій у розвиток інфраструктури. Основну увагу зосереджено на визначенні можливостей та умов поєднання джерел фінансування, що належать до різних інституційних секторів. Наведено теоретичні міркування щодо сучасного змісту категорій інвестиційної привабливості та публічно-приватного партнерства. Запропоновано напрямки удосконалення інвестиційного забезпечення автотранспортної сфери на основі принципів публічно-приватного партнерства.Посилання
Вдовенко Ю. С. Інтеграційна сутність сучасної автотранспортної сфери / Ю. С. Вдовенко // Вісник Чернігівського державного технологічного університету. – 2012. – № 60. – С. 127–131.
Європейські орієнтири адміністративного реформування в Україні : монографія / кол. авт. : В. Д. Бакуменко (кер. авт. кол.), Л. М. Гогіна,
І. В. Козюра та ін. ; за заг. ред. В. Д. Бакуменка, В. М. Князєва. – К.: Вид-во НАДУ, 2005. – 172 с.
Ільчук В. П. Кластеризація як фактор підвищення конкурентоспроможності регіону / В. П. Ільчук, І. В. Лисенко // Вісник Чернігівського державного технологічного університету. – 2009. – № 38. – С. 37–44.
Концепція розвитку транспортно-дорожнього комплексу України на середньостроковий період та до 2020 року [Електронний ресурс]. – Режим доступу : www.asmap.org.ua/info/cont_uts.doc.
Третяк Н. М. Фактори формування інвестиційного клімату в Україні / Н. М. Третяк // Фінансовий простір. – 2013. – № 3 (11). – С. 165–170.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).