ФІНАНСОВИЙ РИНОК: ПІДХОДИ ДО ВИЗНАЧЕННЯ ДЕФІНІЦІЇ
Ключові слова:
ринок, фінансовий ринок, фінансові послуги, фінансові ресурсиАнотація
Проведено аналіз різних підходів до визначення економічної сутності поняття «фінансовий ринок». На основі аналізу підходів різних науковців до ідентифікації фінансового ринку сформульовано авторське бачення дефініції.Посилання
Василик О. Д. Теорія фінансів : підручник / О. Д. Василик. – К. : НІОС, 2000. – 416 с.
Суторміна В. М. Фінансовий ринок : навч.-метод. посіб. для самост. вивч. дисц. / В. М. Суторміна, В. М. Радзієвська, Б. С. Стеценко. – К. : КНЕУ, 2001. – 100 с.
Шелудько В. М. Фінансовий ринок : підручник / В. М. Шелудько. – К. : Знання, 2006. – 535 с.
Васильєва В. В. Фінансовий ринок : навч. посіб. / В. В. Васильєва,
О. Р. Васильченко. – К. : Центр учбової літератури, 2008. – 368 с.
Фінанси : підручник / за ред. С. І. Юрія, В. М. Федосова. – К. : Знання, 2008. – 611 с.
Маслова С. О. Фінансовий ринок : навч. посіб. / С. О. Маслова,
О. А. Опалов. – 3-є вид., виправлене. – К. : Каравела, 2004. – 344 с.
Financial Market // Investopedia [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.investopedia.com/terms/f/financial-market.asp.
Watson M. Financial Market / M. Watson // Encyclopжdia Britannica [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.britannica.com/topic/financial-market.
Finanzmдrkte // Oesterreichische Nationalbank [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://www.oenb.at/Finanzmarktstabilitaet/Finanzmaerkte.html.
Бланк И. А. Основы финансового менеджмента / И. А. Бланк. – К. : Ника-Центр, 1999. – Т. 1. – 592 с.
Квасницька Р. С. Фінансовий ринок : сутність та об’єкти купівлі-продажу / Р. С. Квасницька // Вісник Бердянського університету менеджменту і бізнесу. – 2011. – №3. – С. 141-144.
Опарін В. М. Фінанси (Загальна теорія) : навч. посіб. / В. М. Опарін. – К. : КНЕУ, 2002. – 240 с.
Власов Д. В. Генезис формування поняття «ринок» / Д. В. Власов // Економіка АПК. – 2009. – № 4. – С. 121–124.
Майн В. В. Етимологічні основи сутності ринку / В. В. Майн // Науковий вісник Полтавського університету економіки і торгівлі. – 2013. – № 1. – С. 73–77.
Финансы : учебник для вузов / под ред. проф. Л. А. Дробозиной. – М. : ЮНИТИ, 2004. – 527 с.
Фінанси підприємств : підручник / А. М. Поддєрьогін [та ін.] ; кер. кол. авт. і наук. ред. проф. А. М. Поддєрьогін. – 5-те вид., переробл. та доповн. – К. : КНЕУ, 2004. – 546 с.
Близнюк О. П. Теоретичні підходи до визначення сутності фінансових ресурсів підприємства / О. П. Близнюк, А. П. Горпинченко // Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі та послуг. – 2012. – Вип. 2. – С. 24–30.
Петик М. І. Економічна суть і призначення фінансових ресурсів у забезпеченні господарської діяльності суб’єкта господарювання /
М. І. Петик // Актуальні проблеми розвитку економіки регіону. – 2008. – Вип. ІV, т. 1. – С. 198–203.
Воробйов Ю. М. Теоретичні засади формування і використання фінансових ресурсів в соціально-економічній системі держави /
Ю. М. Воробйов // Науковий вісник: фінанси, банки, інвестиції. – 2009. – № 4. – С. 16–24.
Рибалко Н. О. Фінансові ресурси підприємств: грошові кошти чи щось більше? / Н. О. Рибалко // Інвестиції: практика та досвід. – 2009. – № 14. – С. 28–31
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).