МОЛОДІЖНЕ БЕЗРОБІТТЯ ТА ШЛЯХИ ЙОГО ПОДОЛАННЯ
Ключові слова:
безробіття серед молоді, зайнятість, ринок праці, життєвий рівень населенняАнотація
Досліджено причини виникнення безробіття серед молоді та його особливості. Виявлено вплив показників регіонального розвитку на зайнятість серед молоді. Проведено аналіз рівня молодіжного безробіття за різними ознаками. Запропоновано напрями зниження безробіття серед молоді на регіональному та державному рівнях.Посилання
Кудіна Л. Проблеми молодіжного безробіття та шляхи його подолання / Л. Кудіна, Л. Яцюк. – К. : ГО «Молодіжна Альтернатива», 2011. – 64 с.
Молодіжне безробіття в ЄС – як з ним боротися? [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://old.dyvensvit.org/articles/101075.html.
Чернігівська обласна державна адміністрація [Електронний ресурс]. – Режим доступу http://www.chernigivstat.gov.ua.
Соціально-економічне становище Чернігівської області за 2015 рік: статистичні дані / укладено Чернігівською обласною державною адміністрацією. – Чернігів, 2016. – 10 с.
Державна служба зайнятості [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.dcz.gov.ua.
Динаміка та географія безробіття в Україні та ЄС у 2012–2013 рр. [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://infolight.org.ua/content/dinamika-ta-geografiya-bezrobittya-v-ukrayini-ta
ies-u-2012-2013-rr.
Ситуація на ринку праці та діяльність державної служби зайнятості у Чернігівській області січень 2016 року. – Чернігів, 2016. – 13 с.
Молодіжне безробіття та проблеми розвитку молодіжного підприємництва [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http:www.ya.org.ua/images/pdf/09-10/6.pdf.
Украинцы ищут работу более полугода [Электронный ресурс]. – Режим доступа : https://hh.ua/article/18383.
Федоренко В. Г. Ринок праці в Україні та економічні тенденції в умовах світової економічної кризи / В. Г. Федоренко // Економіка та держава. – 2009. – № 1. – С. 4–5.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).