НАПРЯМИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ТРАНСПОРТУ В США ТА ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ УКРАЇНИ
Ключові слова:
транспорт, інфраструктура, інновації, пріоритети, технологіїАнотація
Розглянуто стан транспортної системи України, наявні можливості для її подальшого розвитку. Виділено аспекти реалізації державної політики у сфері транспорту, які стосуються інноваційної діяльності. Досліджено досвід США у формуванні пріоритетів подальшого розвитку транспорту, порядок розподілу фінансування між транспортними організаціями та державними програмами й ініціативами. Запропоновано заходи для стимулювання впровадження інновацій з метою вдосконалення транспортної системи України.Посилання
Про схвалення Транспортної стратегії України на період до 2020 року [Електронний ресурс] : Розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2010 року № 2174–р. – Режим доступу : http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2174-2010-%D1%80.
Про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні [Електронний ресурс] : Закон України від 08.09.2011 р. № 3715-VI. – Режим доступу : http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/3715-17.
Деякі питання визначення середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності галузевого рівня на 2012–2016 роки [Електронний ресурс] : Постанова Кабінету Міністрів України від 17.05.2012 р. № 397. – Режим доступу : http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/397-2012-%D0%BF.
Budget Highlights. Fiscal Year 2016 [Електронний ресурс]. – U.S. Department of Transportation. 2015. – 64 p. – Режим доступу : https://www.transportation.
gov/sites/dot.gov/files/docs/FY2016-DOT-BudgetHighlights-508.pdf.
Grow America Act [Електронний ресурс]. – U.S. Department of Transportation. 2015. – 4 p. – Режим доступу : https://www.transportation.gov/sites/dot.gov/files/docs/GROW_AMERICA_ 2015_Overall_Fact_Sheet_FINAL_July_2015.pdf.
Fixing America’s Surface Transportation Act. [Електронний ресурс]. – Transportation & Infrastructure Committee. – Режим доступу : http://transportation.house.gov/fast-act.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).