АУДИТОРСЬКЕ ОЦІНЮВАННЯ РИЗИКУ ШАХРАЙСТВА
Ключові слова:
аудит, шахрайство, шахрайські дії, ризик шахрайства, типи шахрайства, фактори ризику шахрайстваАнотація
Досліджено окремі питання оцінювання аудиторських ризиків, пов’язаних з фактами шахрайства, які належать до зон підвищеного професійного ризику, визначено типи та фактори шахрайства, розглянуто основні етапи та процедури процесу оцінювання ризику шахрайства.Посилання
Бардаш С. В. Контроль діяльності суб’єктів господарювання: гіпотези та версії порушень : монографія / С. В. Бардаш. – К. : Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2008. – 312 с.
Бардаш С. В. Причини та зміст удосконалення парадигми внутрішнього контролю / С. В. Бардаш, С. С. Бардаш // European Cooperation. – 2015. – Vol. 5(5). – C. 35–46.
Бардаш С. В. Результати аудиту фінансової звітності: підходи до економіко-правової оцінки / С. В. Бардаш // Менеджмент : збірник наукових праць / голов. ред. А. І. Кредісов. – 2008. – Вип. 10. –
С. 19–29.
Дмитренко І. М. Концепція розвитку аудиту корпоративних систем : монографія / І. М. Дмитренко. – К. : Кондор-Видавництво, 2013. – 362 с.
Дорош Н. І. Аудит: методологія і організація / Н. І. Дорош. – К. : Знання, КОО, 2001. – 402 с.
Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг : Частина 1 та 2 / переклад з англійської мови. – К. : Фенікс, 2013. – 1017 с.
Петрик О. А. Аудит: методологія і організація : монографія /
О. А. Петрик. – К. : КНЕУ, 2003. – 260 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).