ОБҐРУНТУВАННЯ НЕОБХІДНОСТІ ВІДСТУПУ ВІД СУЧАСНИХ ІНСТРУМЕНТІВ ГРОШОВО-КРЕДИТНОЇ ПОЛІТИКИ
Ключові слова:
грошово-кредитна політика, фінансова криза, фінансовий сектор, програми кількісного пом’якшенняАнотація
Наведено аргументи необхідності відступу від сучасних інструментів реалізації грошово-кредитної політки у світі. Доведено низьку ефективність програм кількісного пом’якшення та висловлено припущення, що грошові кошти від третьої програми абсорбував саме фінансовий ринок, створивши таким чином передумови для спекуляцій на окремих його сегментах. Висловлені пропозиції в контексті антикризової політики на фінансовому ринку, які ґрунтуються на постулатах австрійської школи економіки щодо припинення державного втручання в економіку, передусім ліквідації банківської діяльності з частковим резервуванням та центрального банку і введення золотого стандарту.Посилання
Economic Research Federal Reserve Bank of st. Louis [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://research.stlouisfed.org.
PR Newswire A UBM plc company. S&P 500 Q1 2015 Buybacks Rise 8.7% Over Q4 2014 [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.prnewswire.com/news-releases/sp-500-q1-2015-buybacks-rise-87-over-q4-2014-300104768.html.
IMMA. Mergers&Acquisitions – United States [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wuMYy3W9DyRhUSRkfJzaJQJ_Tv_LLPbvmJezXwtAkwM/pub?output=xlsx.
Хесус У. С. Деньги, банковский кредит и экономические циклы / Уерта де Сото Хесус ; пер. с англ. под ред. А. В. Куряева. – Челябинск : Социум, 2008. – 663 с.
Гезель Сильвио. Естественный экономический порядок [Электронный ресурс] / Гезель Сильвио. – Режим доступа : http://www.e-reading.club/book.php?book=142188.
Худякова Л. С. Реформа регулирования финансового сектора в Европейском Союзе / Л. Худякова, Е. Сидорова // Деньги и кредит. – 2014. – № 4. – С. 28–34.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).