АНАЛІЗ ДИНАМІКИ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ПОТОЧНИХ ВИТРАТ НА ЗБИРАННЯ, ОЧИЩЕННЯ ТА РОЗПОДІЛЕННЯ ВОДИ
Ключові слова:
капітальні інвестиції, поточні витрати, підприємства з водопостачання та водовідведення, джерела інвестиційАнотація
Проаналізовано динаміку та структуру фактично освоєних господарюючими суб’єктами України інвестицій та поточних витрат за видом економічної діяльності «Збирання, очищення та розподілення води». У результаті дослідження виявлено, що розмір капітальних інвестицій у цей вид діяльності не відповідає обсягам, визначеним Законом України «Про Загальнодержавну цільову програму “Питна вода України” на 2011–2020 роки» та відповідним регіональним програмам. Запропоновано в державному та місцевих бюджетах передбачати виділення коштів у розмірах, передбачених відповідними програмами та окремі пропозиції з розширення джерел інвестування.Посилання
Дані Головного управління статистики у Чернігівській області [Електронний ресурс]. – Режим доступу : chernigivstat.gov.ua.
Дані Державної служби статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : ukrstat.gov.ua.
Збірник інформаційно-методичних матеріалів «Польсько-українська академія розвитку комунальних послуг і охорони навколишнього середовища». – Варшава – Львів, 2011. – 163 с.
Кириленко О. П. Теоретичні та практичні аспекти фінансів підприємств водопостачання та водовідведення / О. П. Кириленко,
В. В. Перевознюк // Наука й економіка. – 2010. – № 4 (20). – С. 23–33.
Козинець Г. Удосконалення фінансування підприємств комунальної форми власності [Електронний ресурс] / Г. Козинець, С. Попова ; Кіровоградський національний технічний університет. – Режим доступу : www.kntu.kr.ua/doc/zb_10_2/stat_10_2/35.doc.
Національна доповідь про стан навколишнього природного середовища в Україні у 2011 році. – К. : Міністерство екології та природних ресурсів України, LAT & K., 2012. – 258 с.
Наявність та основні показники роботи споруд для приймання, пропуску, відведення та очищення стічних вод за 2012 рік : статистичний бюлетень. – К. : Державна служба статистики України, 2013. – 34 с.
Окремі техніко-економічні показники роботи водопроводів та окремих водопровідних мереж за 2011–2014 роки [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://ukrstat.org/uk/operativ/operativ2012/pr/etgv/etgv_u/vvp_vm_11u.html.
Підпрограма «Питна вода Чернігівської області на 2006–2020 роки», затверджена рішенням обласної ради від 29 червня 2006 року.
Про Загальнодержавну цільову програму “Питна вода України” на 2011–2020 роки [Електронний ресурс] : Закон України від 3 березня 2005 року № 2455-IV. – Режим доступу : http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2455-15.
Сечина О. І. Оцінка ефективності інструментів фінансування інвестицій в сферу водопостачання [Електронний ресурс] /
О. І. Сечина, Н. Ю. Голуб. – Режим доступу : http://www.rusnauka.com/8_NND_2011/Economics/4_81588.doc.htm.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).