ОСОБЛИВОСТІ АВТОМАТИЗОВАНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЇХ ВИКОРИСТАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ США
Ключові слова:
бухгалтерський облік, автоматизовані інформаційні системи, інформаційні системи управлінняАнотація
Розглянуто характеристики та проаналізовано особливості використання сучасних автоматизованих інформаційних систем бухгалтерського обліку та управління на підприємствах США. Визначено переваги та недоліки застосування корпоративних інформаційних систем, а також фактори, що стимулюють зростання комерційного ринку програмного забезпечення США.Посилання
Accounting software (2015). Retrieved from http://www.egafutura.com/wiki-en/accounting-software.
Hall, J.A. (2011). Accounting information systems. Retrieved from http://mfile.narotama.ac.id/files/ebooks/Accounting%20Information%20Systems/Accounting%20Information%20Systems%20(Seventh%20Edition).pdf.
The top 20 accounting software products (2014). Retrieved from http://www.symmetry50.com/blog/2014/11/8/the-top-20-accounting-software-products
Less Accounting: Accounting Software Features. Retrieved from https://lessaccounting.com/accounting-software-features.
Xero: features. Retrieved from https://www.xero.com/us/about/.
Wave: software features. Retrieved from https://www.waveapps.com/about-us/.
Volot, O.I. (2013). Vprovadzhennia ta vykorystannia suchasnykh informatsiinykh system i tekhnolohii u bukhhalterskomu obliku vitchyznianykh pidpryiemstv [Introduction and use of modern information systems and technologies accounting of domestic enterprises]. Visnyk Chernihivskoho derzhavnoho tekhnolohichnoho universytetu. Seriia “Ekonomichni nauky” – Visnyk of Chernihiv State Technological University. Series “Economics”, no. 3 (68), pp. 114–121 (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Чернігівський національний технологічний університет, 2015
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:<ol type="a"><li>Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії <a href="http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/" target="_new">Creative Commons Attribution License</a>, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. <a href="http://opcit.eprints.org/oacitation-biblio.html" target="_new">The Effect of Open Access</a>).